+380 99 002 59 00
Замовити дзвінок
Виберіть Вашу локацію
+380 99 002 59 00
Замовити дзвінок
Счастливая семья

Відгуки

Залишити заявку
Хочу розповісти про Тиху гавані у Запоріжжі. Це чудовий пансіонат для людей похилого віку. Моя бабуся, Марія Миколаївна, їй 85 років, мешкає тут вже два роки. Після інсульту їй потрібен цілодобовий догляд. Хочеться подякувати персоналу пансіонату за увагу і професіоналізм. Бабуся стала краще почуватися, покращився настрій, з'явилися друзі. У кімнаті дуже затишно, чисто, харчування по-домашньому смачне. Але головне – колектив, який завжди готовий вислухати, підтримати, поспівчувати. Спасибі вам за все!
Марія
Хочу подякувати персоналу пансіонату «Тиха гавань» в Запоріжжі за уважне та чуйне ставлення до мешканців. Ми перевели дідуся з іншого центру реабілітації, звідки хотілося просто втекти швидше. Побоювалися, що повториться негативний досвід, знову зіткнемося з байдужістю. Але, поспілкувавшись з адміністратором, ми зрозуміли, що нарешті знайшли людей, яким зможемо довірити нашу дорогу людину. Кожен працюючий тут ставиться до гостей терпляче, уважно, а це непросто з літніми хворими людьми. Величезна подяка від усієї нашої родини!
Олег
Рік тому шукав пансіонат для свого тата. У нього виникла така проблема як хвороба Альцгеймера. Приїхавши з дружиною в Тиху гавань, перше, на що звернули увагу – запах домашньої смачної їжі. Це було так по-домашньому! П'ятиразове харчування, щоденний огляд лікарем, уважні нянечки. За цей рік я жодного разу не пошкодував, що помістив батька сюди. Вдома вже неможливо було справлятися, доводилося по черзі відпрошуватися з роботи, про те, щоб поїхати кудись взагалі забули. А тепер ми спокійні і татові добре. Спасибі!
Кирило
Весь колектив Тихої гавані – душевні, уважні люди, які дійсно люблять наших бабусь та дідусів. Поселила сюди дідуся, 83 роки, дуже задоволена. Коли б мені не довелося відвідати його, він завжди акуратно причесаний, поголений, у чистому одязі. Медсестра розпише, що треба привезти які ліки. Кухар – краще, ніж у санаторії! А ще я задоволена, що тепер він не нудьгує вдома сам, а знайшов собі компанію. Разом вони грають у шахи, дивляться телевізор, гуляють. Рекомендую всім це місце, ви не пошкодуєте. Дівчатка, наша сім'я вдячна за вашу турботу та добрі серця!
Оксана
Залишіть ваш відгук

    Позвонить Подзвонити Telegram Подзвонити Viber Подзвонити