+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок
Виберіть Вашу локацію
+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок

Пансіонат для хворих Альцгеймера у Запоріжжі

Залишити заявку

Похилий вік може супроводжуватися безліччю різних фізичних і психічних захворювань. Погіршується пам’ять, починаються проблеми із мисленням. Залишати вдома таку людину стає небезпечно. Близькі повинні або запросити доглядальницю для догляду вдома або розмістити людину в пансіонаті для хворих Альцгеймера в Запоріжжі.

Ця хвороба постійно прогресує, хворий перестає логічно мислити, орієнтуватися у часі, просторі, розуміти, що йому говорять. Вилікувати неможливо, але значно уповільнити погіршення стану цілком реально. Необхідний спеціальний догляд, заняття, вправи. Вдома складно організувати лікування, тому краще звернутися до будинку для людей похилого віку для хворих Альцгеймера. Ми підберемо відповідну програму з огляду на вік, стадію, стан.

Догляд за хворими Альцгеймера

Захворюванню характерні порушення соціалізації, тому взаємодія з родичами дуже складна. На перших стадіях симптоми не дуже виражені, тому забудькуватість, дивна поведінка списуються на вік. Захворювання, що почалося, вважають звичайними примхами, що стає причиною напруженої сімейної обстановки.

Ми пропонуємо якісний догляд за хворими Альцгеймера, відповідні умови, такі переваги:

 1. Безпека – пенсіонери, що проживають, не мають доступу до небезпечних речовин, предметів, перебувають під постійним наглядом, не мають можливості піти з пансіонату.
 2. Доглядальниці допомагають з гігієнічними процедурами, супроводжують на обід, стежать за виконанням лікарських призначень.
 3. Якісна медицина – гарантоване цілодобове спостереження лікарями, медсестрами. Контролюється стан, здійснюються обходи, за потреби запрошуються вузькі спеціалісти.
 4. Призначаються масажі, фізіотерапевтичні процедури, пальчикова гімнастика, ритміка, заняття у розвиток дрібної моторики. Це сприятливо впливає перебіг хвороби, сповільнюється її прогресування.
 5. Доброзичлива, домашня обстановка. Літнім людям, які страждають від подібних діагнозів, з роками стає важче спілкуватися, зберігати зв’язки, пристосовуватися до зовнішніх умов. Співробітники нашої установи намагаються зробити умови максимально сприятливими, комфортними, спокійними.

Похилі люди спілкуються, разом обідають, гуляють, дивляться телевізор, займаються лікувальною фізкультурою.

Отримайте безкоштовну консультацію
Залишіть заявку на безкоштовну консультацію і ми зв'яжемося
з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання

  Умови та вартість догляду за хворими

  «Тиха гавань» приймає людей похилого віку на різні терміни – кілька діб, при короткостроковій поїздці або на тривалий термін. Умови та вартість догляду за хворими обговорюються із родичами, фіксуються договором. Ви можете заздалегідь приїхати, познайомитися з нашими послугами, персоналом, адміністрацією.

  Ціна залежить від таких факторів:

  1. Кількість людей у кімнаті.
  2. Стан людини.
  3. Комплекс заходів, що входять до програми реабілітації.

  Умови у нас дуже хороші – кожен номер має санвузол, адаптований для людей похилого віку, у всіх приміщеннях пандуси, поручні, територія доглянута, охороняється.

  Проживаючим людям організоване дозвілля – щодня вони відвідують майстер-класи, творчі заняття, аніматори проводять заходи, тематичні вечори, свята. Родичі можуть брати участь, відвідувати наші дозвілля, спілкуватися зі старими по скайпу, забирати додому на сімейні урочисті події.

  Харчування відповідає вимогам призначення лікаря-дієтолога. Раціон складається з м’яса, риби, овочів, фруктів, цільнозернових каш, кисломолочних продуктів, свіжих соків. У нас працює дуже досвідчений кваліфікований кухар. За бажанням гостей можуть готуватися улюблені страви, яких вони звикли.

  Кімнати щодня забираються, провітрюються, санітарки змінюють постільна білизна за потребою. Пансіонат для хворих Альцгеймера в Запоріжжі – найкраще рішення для людей, які страждають на порушення. Звертайтеся до нас, зробіть життя коханого комфортнішим.

  Отримайте детальний розрахунок
  вартості проживання
  Отримати розрахунок

  Автор статьи: Соболь Вадим

  Соболь-Вадим-Сергеевич
  Управляючий пансіонату "Тиха Гавань". Досвід роботи з людьми похилого віку більше 5-ти років.