+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок
Виберіть Вашу локацію
+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок

Догляд за лежачими хворими у Запоріжжі

Залишити заявку

Трапляється так, що після хвороби людина залишається прикутою до ліжка на багато місяців. Догляд за лежачими хворими у Запоріжжі вимагатиме від близьких великого терпіння. Неправильне виконання рекомендацій медиків може призвести до розвитку ускладнень. Краще, щоб за такими пацієнтами здійснювалося цілодобове спостереження, але не завжди родичі можуть залишити роботу і весь час присвячувати тяжкохворому.

Як доглядають лежачих хворих у будинку престарілих

Зіткнувшись із необхідністю забезпечити дотримання рекомендацій лікаря, відповідний режим, харчування перед близькими постає складне завдання – як це все виконати. Послуги професійної доглядальниці можуть частково вирішити проблему, але, якщо потрібна реабілітаційна програма, вдома дорого та важко організувати масаж, процедури, консультації вузьких спеціалістів. Виходом може стати пансіонат.

Як доглядають за лежачими хворими в будинку для людей похилого віку:

 1. Щоденно проводить обхід лікар-терапевт, вимірюється артеріальний тиск, контролюється дихання, пульс. Регулярно проводиться забір крові, сечі на аналіз, залучаються лікарі необхідної спеціалізації за потребою.
 2. Медсестра, закріплена за людиною, контролює виконання призначень – ставить крапельниці, уколи.
 3. Доглядальниця допомагає з гігієнічними процедурами, годує, міняє білизну, провітрює кімнату.
 4. Обов’язково вживаються заходи, щоб не допустити появи пролежнів.
 5. Пацієнту читають книжки, спілкуються, у приміщенні є телевізор.
 6. Вся інформація про стан здоров’я, самопочуття повідомляється членам сім’ї.

«Тиха гавань» – місце, де люди похилого віку оточені розумінням, увагою, не просто існують, а живуть повноцінним життям. Наші фахівці дбають про людей похилого віку, роблять масаж, виводять гуляти – навіть люди з обмеженими можливостями, прикуті до інвалідного крісла, не залишаються самотніми, беруть участь разом з усіма.

У нас дуже хороший кабінет фізіотерапії, старим призначаються процедури, що допомагають їм краще почуватися. Такий догляд за лежачими хворими у Запоріжжі дає можливість значно покращити самопочуття, у людей покращується настрій, проходять депресії. Так відбувається тому, що в штаті нашого пансіонату є дуже досвідчений психолог, який володіє найсучаснішими методиками. Коли доводиться мати справу з тяжкохворими, дуже важлива професійна психотерапевтична підтримка. Необхідно підтримувати бадьорість духу, гарний настрій, не давати зневірятися, здаватися, оскільки це погіршує ситуацію.

Харчування лежачих людей має бути повноцінним, різноманітним, таким, щоб запобігти проблемам із травною системою. Кухар, який відповідає за приготування їжі, складає меню на підставі рекомендацій дієтолога.

Получите бесплатную консультацию
Оставьте заявку на бесплатную консультацию и мы свяжемся
с Вами, чтобы ответить на все Ваши вопросы

  Вартість догляду за лежачим хворим

  Зіткнувшись із тяжкою хворобою родичів необхідно бути готовими до складнощів і витрат. Вартість догляду за лежачими хворими формується переліком послуг, але вона вище, ніж послуги звичайної доглядальниці. Персонал, який доглядатиме, повинен обов’язково мати медичну освіту, знання, досвід.

  Потрібне вміння правильно, вчасно перевертати людину, щоб уникнути пролежнів. Така проблема виникає часто, боротися з нею важко. У нас пацієнти лежать на спеціальних протипролежневих матрацах, санітарка слідкує за станом шкіри, вчасно змінює памперси, проводить обробку тіла.

  Якщо вас цікавить догляд за хворим, ціна наших послуг дуже приваблива. Оформляючи дідуся або бабусю на тривалий термін, ви можете дуже заощадити. Також допомагаємо підібрати персонал для догляду вдома. Всі співробітники мають великий досвід роботи саме з тяжкохворими, доброзичливі, уважні. Є можливість отримати якісний сервіс – проведення пальчикової гімнастики, масажу, приготування дієтичної їжі, годування, перевдягання.

  Можна помістити старого як на великий період, так і на час відрядження, відпустки. З родичами укладається договір, за яким надаються послуги. Попередньо слід підготувати пацієнта, поговорити із ним. Якщо вам складно це зробити самостійно, на допомогу прийде наш психотерапевт.

  Не ризикуйте здоров’ям коханої людини, залишаючи її вдома. Ранкових, вечірніх процедур, які можуть проводити діти, недостатньо. Згодом з’явиться безліч проблем, вирішувати які буде важче. Звертайтеся до нас, «Тиха гавань» візьме на себе всі турботи.

  Получите подробный расчет
  стоимости проживания
  Отримати розрахунок

  Автор статьи: Соболь Вадим

  Соболь-Вадим-Сергеевич
  Управляючий пансіонату "Тиха Гавань". Досвід роботи з людьми похилого віку більше 5-ти років.