+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок
Виберіть Вашу локацію
+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок

Догляд за людьми похилого віку з інвалідністю у Запоріжжі

Залишити заявку

Догляд за похилими людьми з інвалідністю у Запоріжжі – велика праця та відповідальність. Не всі мають можливість самостійно організувати відповідні умови, регулярний огляд медиками, цілодобову опіку. Особливо проблемно забезпечити все необхідне людям з обмеженими можливостями, прикутим до інвалідних візків, лежачим.

Догляд за інвалідами можна зробити якіснішим, запросивши кваліфіковану доглядальницю. Вона зможе проводити гігієнічні процедури, профілактику пролежнів, годувати, давати ліки, своєчасно викликати швидку допомогу за необхідності.

Особливості догляду за інвалідами 1 та 2 групи

Інвалідність буває різною. Деякі люди можуть самостійно обслуговувати себе вдома, їм потрібна лише допомога по господарству, з покупками, відвідуванням лікаря. Інші потребують, щоб поруч постійно знаходилася людина, яка зробить укол, масаж, дасть пігулку, обробить шкіру, приготує дієтичне харчування.

Особливості догляду за інвалідами 1 та 2 групи полягають у наступному:

 1. Забезпечити спеціальні функціональні ліжка, наявність протипролежневих матраців.
 2. Перевертання пацієнта кожні 1,5-2 години. Так можна уникнути появи пролежнів, виконати потрібні гігієнічні процедури.
 3. Організувати щоденні гігієнічні процедури. Щодня вранці та ввечері слід здійснювати обробку шкіри гігієнічними серветками, наносити особливий крем. Рухи мають бути легкими, що нагадують масажні, необхідно обробити все тіло. Таким чином вдається запобігти великій проблемі – пролежнів, що завдають незручностей, страждань хворій людині.
 4. Легкий масаж, посильна лікувальна фізкультура. Дозволить уникнути проблем із кишечником, застійних легеневих явищ, проблем зі шкірою.

Досвідчена медсестра допоможе значно покращити стан. Догляд за інвалідами стане набагато простіше, якщо залучити спеціаліста. Самотужки складно вчасно перевернути, дати ліки, провести пальчикову гімнастику, що розвиває дрібну моторику. Тому професійний підхід – вихід із складної ситуації.

Получите бесплатную консультацию
Оставьте заявку на бесплатную консультацию и мы свяжемся
с Вами, чтобы ответить на все Ваши вопросы

  Умови догляду в будинку для людей похилого віку

  Літні люди схильні до травм, різних вікових захворювань, ускладнень після інсультів, інфарктів. Кожен діагноз потребує дотримання певних вимог, виконання різних медичних маніпуляцій. Родичі можуть помістити старого в спеціальну установу.

  Ми маємо можливість прийняти літню людину на тривалий термін або на кілька днів на час відпустки, поїздки, відрядження. Умови догляду в будинку для людей похилого віку такі:

  1. Щоденне прибирання, провітрювання, зміна постільної білизни один раз на три дні, при необхідності – щодня.
  2. Консультація лікаря-дієтолога, складання меню згідно з наявними діагнозами, індивідуальними звичками, уподобаннями.
  3. Щоденний огляд лікарем, залучення вузьких фахівців.
  4. Прогулянки, дозвілля, організація свят, днів народження, майстер-класів.
  5. Приміщення обладнані спеціальними меблями для літніх, санвузли оснащені поручнями, покриттям на підлозі, що запобігає ковзанню. Сходи замінені пандусами, дверні отвори широкі, що дозволяють проїхати людині в інвалідному візку.
  6. Достатня кількість персоналу – ми можемо приділити увагу кожному гостю, не заселяємо більше мешканців, ніж можемо якісно обслуговувати.
  7. Передбачено цілодобову охорону, наявність протипожежної сигналізації.

  Будинок для інвалідів – гарне рішення для родичів, які бажають покращити якість життя своїм літнім батькам. Вам буде повідомлятись інформація про стан старого, є можливість зв’язуватися по телефону, скайпу. Можна будь-коли відвідувати дідуся чи бабусю у нас, забирати додому на сімейні зустрічі.

  Щоб розвіяти сумніви, ви можете приїхати, дізнатися який догляд за літніми з інвалідністю в Запоріжжі ми пропонуємо. Подаруйте близькій людині можливість цікаво проводити час, в оточенні однолітків, звертайтесь до нас, «Тиха гавань» допоможе подбати про вашу близьку людину!

  Получите подробный расчет
  стоимости проживания
  Отримати розрахунок

  Автор статьи: Соболь Вадим

  Соболь-Вадим-Сергеевич
  Управляючий пансіонату "Тиха Гавань". Досвід роботи з людьми похилого віку більше 5-ти років.