+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок
Виберіть Вашу локацію
+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок

Догляд за людьми похилого віку у Запоріжжі

Залишити заявку

У житті кожної людини можливо настане момент, коли вона не зможе жити сама. Родичам доводиться вирішувати питання, як забезпечити необхідне. Існує кілька варіантів:

 1. Забрати людину до себе.
 2. Запросити професійну доглядальницю.
 3. Помістити у спеціальний пансіонат.

Догляд за літніми людьми в Запоріжжі має передбачати безпеку навколишнього простору, контроль самопочуття, правильне харчування, дотримання режиму.

Особливості догляду за людьми похилого віку

Молоді родичі людей похилого віку мають роботу, сім’ї, не завжди можуть приділити достатню кількість часу. Дідусі, бабусі залишаються вдома одні, їм не вистачає спілкування, часом вони навіть не виходять на вулицю. Захворювання, що виникають із віком, призводять до того, що залишати їх вдома без супроводу не можна. Випадки, коли люди забувають вимкнути газ, закрити кран не рідкість.

Догляд за людьми похилого віку у Запоріжжі

Догляд за людьми похилого віку важливо забезпечувати постійно ще й тому, що стан може різко погіршитися. Несвоєчасно надана допомога призводить до тяжких наслідків – ускладнень, паралічу, інвалідності, смерті.

Особливості догляду за літніми складаються з:

 1. Необхідно дотримуватися дієти. Правильне харчування сприяє збереженню здоров’я, стабілізації роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Має бути обмежене вживання солоного, жирного, смаженого. Раціон повинен складатися з овочів, фруктів, нежирного м’яса, риби, сиру. Обов’язковий контроль чистої води, що випивається – не менше 4-5 склянок щодня.
 2. Важливо, щоби в нічний час пацієнт спав. Літні люди часто страждають на безсоння, для того щоб уникнути цього вдень вони повинні бути зайняті – перегляд фільмів, спілкування з близькими, читання по можливості.
 3. Слід контролювати артеріальний тиск, пульс, рівень цукру, холестерину. Буде добре, якщо періодично літню людину оглядатиме лікар-терапевт. Це дозволить вчасно помітити симптоми важкої хвороби, що насувається.
 4. Заняття лікувальною фізкультурою, пальчиковою гімнастикою, масажі, фізіотерапевтичні процедури уповільнюють негативні процеси, сприяють покращенню кровообігу, зупиняють атрофію м’язів.

Вдома важко дотримуватися всіх цих вимог. Пенсіонери малорухливі, найчастіше їм складно зібратися, вийти на вулицю. Тому діагностичні заходи, огляди вузькими фахівцями стає проблематичним. Доставка особи на таксі до медичного закладу стане накладною.

Отримайте безкоштовну консультацію
Залишіть заявку на безкоштовну консультацію і ми зв'яжемося
з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання

  Вартість догляду в будинку для людей похилого віку «Тиха Гавань»

  Вартість догляду в будинку для людей похилого віку «Тиха Гавань» залежить від різних факторів. Ви можете поселити до нас вікового родича на різний термін – від кількох днів до року та більше. Економніше укладати договір відразу на кілька місяців.

  Також впливає таке:

  1. Стан здоров’я. Особи, які самостійно обслуговують себе, вимагатимуть менше послуг. Лежачим потрібна допомога в гігієнічних процедурах, прийомі їжі, заміна памперсів, тому вартість буде вищою.
  2. Кількість проживаючих в номері. У нас всі кімнати затишні, обладнані відповідними меблями, створена справжня домашня атмосфера.
  3. Проведені процедури – гімнастика, масаж, фізіотерапія, ритміка. Призначені ліки, памперси оплачуються окремо.

  Ви завжди можете відвідувати батьків, які проживають у нас, зв’язуватися з ними по телефону, брати участь у святах. Аніматори проводять різноманітні заходи, майстер-класи. Літні люди спілкуються, грають у шахи, дивляться телевізор. Доглядальниці виводять їх на прогулянку безпечною, красивою територією.

  Догляд за похилими людьми – комплекс заходів, ціна на які зрештою виходить нижче в пансіонаті. Наші спеціалісти забезпечують регулярний моніторинг здоров’я, щодня проводиться обхід. За потреби залучаються кардіологи, невропатологи, хірурги.

  Санітарки перевдягають, розчісують, підстригають нігті, стежать за станом натільної, постільної білизни. Лежачих пацієнтів регулярно перевертають, щоб уникнути пролежнів. Якщо вони вже з’явилися, виконується їхня обробка. Хворі лежать на протипролежневих матрацах.

  Дієтологом призначається відповідна дієта, досвідчений кухар готує смачні страви. Вдома немає можливості займатися приготуванням окремо – у нас же дідусі та бабусі отримують різноманітне повноцінне харчування, що включає необхідні ослабленому організму мінеральні речовини, вітаміни, білки.

  Провівши у нас кілька місяців, отримавши якісний догляд за літніми людьми у Запоріжжі гості змінюються – покращується настрій, самопочуття, реабілітаційна програма допомагає покращити втрачені навички. Подаруйте батькам якісне життя, якого вони гідні, звертайтесь до нас!

  Отримайте детальний розрахунок
  вартості проживання
  Отримати розрахунок

  Автор статьи: Соболь Вадим

  Соболь-Вадим-Сергеевич
  Управляючий пансіонату "Тиха Гавань". Досвід роботи з людьми похилого віку більше 5-ти років.