+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок
Виберіть Вашу локацію
+380 66 816 18 12
Замовити дзвінок
Доглядальниця для людини похилого віку у Запоріжжі

Доглядальниця для людини похилого віку у Запоріжжі

Залишити заявку

Доглядальниця для літньої людини в Запоріжжі може знадобитися для пацієнтів після інсультів, які потребують процедур, але не мають можливості, сил, здоров’я витримати чергу перед маніпуляційним кабінетом поліклініки. Все може бути зроблено вдома, індивідуально, без необхідності замовляти транспорт, везти малорухливу, хвору людину.

Також діти, які працюють, не завжди мають можливість супроводжувати старих людей вдень. Доглядальниця-медсестра здійснить необхідні маніпуляції у зручний час, вдома.

Якщо вам потрібна доглядальниця для літньої людини в місті Запоріжжі, ми допоможемо підібрати відповідну людину. В залежності від того, який стан у людини забезпечимо таке:

 1. Кваліфіковану доглядальницю, що надає допомогу по господарству, годує, допомагає з дотриманням гігієни, прийомом ліків.
 2. Жінку з медичною освітою для складних випадків, інвалідів, лежачих. Кваліфікація обов’язково підтверджується наявністю диплома про середню або вищу медичну освіту. Послуги такого фахівця дещо дорожчі, тому що робляться уколи, масажі, ставляться крапельниці.

Тривалість зміни щодня може обговорюватись індивідуально – від кількох годин до кількох діб. У нас є база співробітників, які надають подібні послуги та мають позитивні відгуки. Звертаючись до нас опишіть вимоги, що пред’являються. Ми зможемо підібрати потрібний варіант, орієнтуючись на необхідний досвід, вік, освіту, список послуг.

Послуги доглядальниці для людей похилого віку

Послуги доглядальниці можуть знадобитися в ситуаціях, коли людині повинен бути забезпечений спеціальний догляд, контроль за станом, регулярне виконання медичних призначень. Багатьом потрібно спеціальне дієтичне харчування, готувати яке важко.

Доглядальниця для людей похилого віку може взяти на себе наступне:

 1. Приготування їжі після консультації лікаря-дієтолога.
 2. Годування, гігієнічні процедури, переодягання.
 3. Вимірювання тиску, температури, рівня цукру.
 4. Прибирання кімнати, провітрювання, зміна білизни, прання.
 5. Постановка крапельниць, уколів.
 6. Масаж, лікувальна фізкультура, вправи для покращення дрібної моторики.
 7. Організація дозвілля, читання книг.
Отримайте безкоштовну консультацію
Залишіть заявку на безкоштовну консультацію і ми зв'яжемося
з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання

  Послуги доглядальниці у місті Запоріжжі можуть надаватися по-різному. Можна запросити медсестру на постійне проживання, але не всім підходить такий варіант. Спеціаліст, що приходить – це такі переваги:

  1. Немає необхідності надавати кімнату доглядальниці для проживання.
  2. Немає почуття незручності через перебування у квартирі чужої людини.
  3. Можливість заощадити, тому що можна користуватися послугою лише по буднях в денний час, під час відпустки, відрядження.

  При цьому якість обслуговування буде вищою при цілодобовому проживанні. Це пов’язано з тим, що доглядальниця та підопічний краще впізнають один одного, виникне більше довіри, відповідно старому буде комфортніше. Жінка, яка надає допомогу, краще дізнається про переваги, побажання клієнта.

  Літні люди потребують постійного контролю їхнього стану. Це дозволяє вчасно розпізнати загрозливі симптоми, вжити заходів, звернутися до фахівців. Також, залишаючи таких людей вдома самих, завжди доводиться переживати за різке погіршення стану, коли потрібна невідкладна медична допомога. Зволікання дуже небезпечне, може спричинити непоправні проблеми зі здоров’ям. Медсестра покличе швидку допомогу, вживе своєчасних заходів, надасть першу допомогу.

  Вартість доглядальниці в будинку для людей похилого віку

  Вартість доглядальниці в будинку для літніх людей залежить від різних факторів. Насамперед грає роль стан опікуваного – лежачі хворі, пацієнти після інсультів, травм, переломів вимагають більше уваги, догляду, процедур. Таких гостей «Тиха гавань» розміщує в окремих номерах, повністю беруть на себе обслуговування, супроводжують до їдальні або годують на місці, вивозять на прогулянку в інвалідному візку. Разом з іншими вони беруть участь у заходах, святах, дивляться телевізор, анімаційні програми.

  Доглядальниця для літньої людини – гарне рішення, ціна при цьому адекватна пропонованому сервісу. Важко розриватися між роботою, сім’єю, дітьми, магазинами, старим, що потребує догляду. При цьому слід пам’ятати, що для запобігання проблем зі здоров’ям необхідне повноцінне харчування, регулярний огляд лікарями вузьких спеціалізацій. Дідусі та бабусі часто позбавлені можливості вийти на вулицю, спілкуватися з однолітками, цілий день нудьгують одні. Подаруйте їм можливість знову відчути радість спілкування, зробіть їхнє життя кращим, цікавішим, звертайтеся до нас!

  Отримайте детальний розрахунок
  вартості проживання
  Отримати розрахунок

  Автор статьи: Соболь Вадим

  Соболь-Вадим-Сергеевич
  Управляючий пансіонату "Тиха Гавань". Досвід роботи з людьми похилого віку більше 5-ти років.